Saçlarınızı Gür Göstermek Çok Kolay!- Songül Alcı

Saçlarınızı Gür Göstermek İstiyorsanız

Saçlarınızı Gür Göstermek İstiyorsanız

last update16.06.2022
Trawell

Tüm dünyada da son yıllarda oldukça revaçta olan işlem “saç dövmesi”,”saç kökü efekti verme”,”simulasyon”,”gölgelendirme”,”smp  (scalpmicropigmentasyon )gibi isimlerle anılmakta.

Erkeklerde ve kadınlarda kalıcı makyaj son zamanların revaçta işlemlerinden. Kıl tekniği ile son derece doğal gür kaş görünümü , dudak renklendirme , kirpik dibi koyulaştırma derken bu sistemler artık erkekler için de ve özellikle gür saç hayali kuran herkes  için  kullanılıyor.

Sakallı ve saçlı deride bıyık bölgesindeki kaş bölgesindeki yara izleri saç ekimi yapılamıyorsa son derece doğal l görüntüde kıl tekniği ilekıl kıl boyanıyor. Böylelikle daha yoğun saçlı görünmek mümkün..Hafif saçlı iseniz gür görünümlü görünmek için gölgelendirme işlemi yapılır , hiç saçınız yok ise bir numara saçınız varmış gibi kök görüntülerine sahip olabilirisiniz.Kısa saç traşınız varmış gibi.

Seyrek  görünümlü saçlarda  , henüz  saç ekimi zamanı gelmedi ise, ektirmek için zaman var ama seyreklikler denizden havuzdan çıktığımızda  ya da terlediğimizde ,jöle ve vax kullandığımızda ortaya çıkıyorsa “Pigmentasyon” işlemi tam size göre.

Tüm dünyada da son yıllarda oldukça revaçta olan işlem “saç dövmesi”,”saç kökü efekti verme”,”simulasyon”,”gölgelendirme”,”smp  (scalpmicropigmentasyon )gibi isimlerle anılmakta.

Seyrek saç alanlarımızın aralarına .kendi saç rengimize uygun organik boyalar, nokta nokta saç kökü görüntüsü gibi,  cildin bir kat altına bırakılıyor.bu işlem cilde göre değişebilir, 2-3 yıl kadar kalıcı. Kullanıma göre solan renkler için tekrar üzerinden geçme yapılabiliyor.

Erken yaşta saç ekimleri ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılan saç ekimleri sizi hayatınız boyunca saçsız bırakabilir. Henüz saç ekim için uygun olmadığınız beklemeniz gereken dönemde iseniz uzmanınız tarafından pigmentasyon önerilmesi sizin bu bekleme döneminizi  rahat atlatmanızı sağlar ,hızla karar verilen saç ekimlerinde ileride oluşacak boşuklara saç bırakılmadığı gibi erken dönemde yanlı plan işin sonunda kötü saçlı ya da yeni oluşan boşluklara saç bulunamamısnız sağlıor. Dönor alanınızda bitmez bir saç sayısı yok doğru zamanı beklerken pigmentasyon hayat kurtarıcı.

Kadınlarda saç seyreklikleri ve saç ektirememe çok sık rastlanılan bir durum,kadın alın açıklıkları,şakak açıklıkları ,tüm saçlı alandaki seyreklikler ,çözümsüz kalındığında varolan saçların tedavileri devam ederken simulasyon işlemi onları çok rahat ettiriyor.Kaş araları ,dudak renklendirme,dipliner işlemlerine alışkın kadınlar bu işleme daha sıcak bakıyor ve sıklıkla yaptırıyor.

Sizi günlük hayatınızda rahat ettiren bu yöntem unutmayın ki asla saç ekimi yerine de geçmez. Saçlarınız ekim için uygun zaman geldiğinde ekim işlemi sizin için en kesin çözüm olacaktır.

Saç ile ilgili sorunlarınızı uzmanınıza danıştığınızda sizin için en iyi olanı belirleyecektir . Simulasyon ya da saç ekimi, işlemlerinizi klinik ortamlarda ve hastanelerde yaptırmaya özen gösteriniz.

Hair Transplant
20 plus years of experience Explore more
Cosmetic dentistry
Everything you need for your teeth Explore more
Treatments for Obesity
Regain your healthy body Explore more
Plastic Surgery
Immerse yourself in Trawell expertise Explore more

Ücretsiz teklifi alın

Başarılı bir dönüşüm ve tatil için yolculuğunuza başlayın

KVKK ile ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.*