Saç Ekimi Yaptırayım Derken Paranızı Kaptırmayın- Songül Alcı

Saç Ekimi Yaptırayım Derken Paranızı Kaptırmayın

Saç Ekimi Yaptırayım Derken Paranızı Kaptırmayın

last update16.06.2022
Trawell

Saç ekimi mutlaka hastane ortamında yapılması gereken bir işlemdir.

Giderek artan saç dökülmesi, insanları telaşla çeşitli tedavi yollarına yönlendiriyor. Kimi eczaneden dökülmeye karşı ilaç ve şampuanlar alırken kimi de aktara gidip bakım yağları hazırlatıyor. Birçok kişi de doktora başvurmak yerine ruhsatsız çalışan klinikler ya da kuaför/güzellik salonlarında saç ekimi yaptırıyor. Saçla ilgili görüşmelerinizi pazarlamacı değil hekimle yapılması gerekirken internette her görülen numaraya tıklayıp körü körüne gidilen merkezlerde birçok sorunlar yaşandığını biliyoruz. 

Sağlık Turizmi ülkemizin en büyük ekonomik değerlerinden biri. Elbette hastanelerimizin standartları hekimlerimizin tecrübesi ülkemizi bu konuda daha da çekici kılıyor. Dünyanın her tarafından her konuda hastalar ülkemize geliyor. Saç ekimi basit bir olay değil, mutlaka hastane ortamında ve uzman plastik cerrahlar ya da dermatologlar eşliğinde yapılmalı. Aksi halde çim adama dönülebilir. Açıkçası canı sıkılan bu işte para var zihniyeti olan her işgüzar, saç ekimi sitesi sahibi ya da saç ekimi merkezi sahibi, içinde bırakın doktoru sağlık personeli bile olmayan yerler var. Direkt bir hastane, doktor aramak varken aracılar, turizmciler, kuaförler, taksi şoförleri irtibat bürosu görevi görüyor.  

Biz görüyoruz ki bu ticaret üçgenlerinde herkes para kazanıyor. Hastalar mağdur. Saç ekimi ya da değil sözkonusu sağlık ise doktorunuz ve direkt hastane varken neden arada birilerini tutarsınız. Çok ilginç bulurum. Kime hangi hastaneye gidecekseniz o kişiyi araştırın ve direkt kendisine telefon edin. Unutmadan kendisini görmeyi de ihmal etmeyin.

Ben Türkiye de birkaç Songül ALCI biliyorum mesela… Ne acı ne komik değil mi? Songül Hanım burada ama şu an dışarı çıktı deyip hastayı ameliyat edenler var.

Burada siz kendinize dikkat edeceksiniz. “Beni havalimanından alıyormuş gittim” “yaptılar işte olmadı.” Neresiydi”” bilmiyorum”.Olmaz böyle. Bir otele, bir havalimanı transferine kurban gitmeyin. Bunları zaten her sistem yapıyor. Paranızı kaptırmayın.

İnternette saç ekimi yazınca acentalar, güzellik salonları, apartman dairesi değil, güvenilir bir hastaneyi seçin. Direkt ilgili kişiye ya da hastaneye telefon edin, hayatınızı riske etmeyin.  

Saç Ekimi Uzmanı Songül ALCI, MBA

Hair Transplant
20 plus years of experience Explore more
Cosmetic dentistry
Everything you need for your teeth Explore more
Treatments for Obesity
Regain your healthy body Explore more
Plastic Surgery
Immerse yourself in Trawell expertise Explore more

Ücretsiz teklifi alın

Başarılı bir dönüşüm ve tatil için yolculuğunuza başlayın

KVKK ile ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.*