Kozmetik Diş Hekimliği - Kalıcı Mükemmel Gülüşler

Kozmetik Diş Hekimliği

 • Estetik Gülüş Tasarımı
  Estetik Gülüş Tasarımı

  Estetik gülüş tasarımı, kişinin gülüşünü iyileştirmek için ağzın sert ve yumuşak dokularında modifikasyonlar yapmayı içeren sistematik bir tekniktir. Teknoloji ilerledikçe Estetik Diş Hekimliği kavramını daha çok duyuyoruz.

  Read More
 • Şeffaf Plak Tedavisi
  Şeffaf Plak Tedavisi

  Invisalign (Şeffaf Plak Tedavisi) tedavisi, dişleri küçük artışlarla kaydırmak için ince şeffaf plastikten oluşan özel olarak geliştirilmiş bir cihaz kullanır.

  Read More
 • İmplant Tedavisi
  İmplant Tedavisi

  Dental implantlar, cerrahi olarak çene kemiğine yerleştirilen protez diş kökleridir. Doğal dişlerinize uyacak şekilde özel olarak yapılmış kalıcı veya çıkarılabilir kaplamaların temeli olarak tasarlanmıştır.

  Read More
 • Bonding - Yapıştırma
  Bonding-Yapıştırma

  Bonding, dişlerin görünümünü iyileştirmek için kompozit dolgu malzemelerinin dişlere uygulanması işlemidir. Diş kusurlarını diş tedavisi gerektirmeden giderdiği için diş cerrahisinde popüler bir seçimdir.

   

  Read More
 • Diş beyazlatma
  Diş beyazlatma

  Diş beyazlatma, dişleri eskisi kadar beyaz olmayan ve dişlerini beyazlatmak için bu işlemi seçen kişilerde uygulanan kozmetik bir tekniktir. Diş hekimi kontrolünde dişlere herhangi bir zarar vermeden beyazlatma işlemi gerçekleştirilir.

  Read More
 • Ortodontik Tedaviler
  Ortodontik Tedaviler

  Dengesiz veya kötü konumlanmış dişler ve çeneler ortodontik tedavi ile düzeltilebilir. Birkaç çeşit ortodontik tedavi vardır, ancak temel ayrım, bunların çıkarılabilir olup olmadığıdır. Dişlerin üzerine diş telleri ve sabit yer tutucular yerleştirilir ve tedavi tamamlanana kadar yerinde kalır.

  Read More
 • Protez Tedavileri
  Protez Tedavileri

  Daha önce çene kemiğine yapıştırılmış implant vidalarının kullanılması ile eksik dişlerin veya eksik dişlerin bölümlerinin restore edilmesi için diş protezi işlemleri kullanılmaktadır. 

  Read More