Kadınlarda saç ekimi yapılabilir mi?- Songül Alcı

Kadınlarda saç ekimi yapılabilir mi?

Kadınlarda saç ekimi yapılabilir mi?

last update27.07.2022
Trawell

Kadınlar, günümüz estetik çözümleri ile her sorunlarına çare bulabilirlerken, saç sorunları hala tam olarak çözülebilmiş değil. 

Erkeklerde saçsızlık olur hatta saçsız erkekler bile trend oluşturabilirken, kadında saçsızlık ve saç seyrekliklerini kabul edemiyoruz. Saç dökülmeleri ve saç çizgimizin yavaş yavaş genişlemesi, panik, oluşan seyreklikler ise büyük mutsuzluklar oluşturur hepimizde.

Kadınlarda zayıflama çabaları, hormonal sorunlar, demir eksikliği, hamilelik, şehir hayatı, iş stresi, boşanma, sık kuaför, sık boyama, saçları ile aşırı oynama, saç uzatma nedenli takılan klipsler, eklenen saçlar derken saçlar devamlı travmaya maruz kalıyor. Sonuçta hasarlı sacları, seyrekliklerı, saç açıklıklarını onarmak onlarda erkekler kadar kolay olmuyor.

Kadınlarda kaybedilmiş saçlar çoğu durumda geri yerine konulamıyor. Her saç seyrekliği ve her saç dökülme tipi saç ekimi yapmak için uygun olmayabiliyor. Kadınlar sadece erkek tipi dökülme ve menapoz sonrası dökülmelerde ya da saçlı bölgede yara izleri gibi durumlarda saç ektirebiliyor.

Kaynak : https://www.yenivatan.be/kadinlarda-sac-ekimi-yapilabilir-mi/

Hair Transplant
20 plus years of experience Explore more
Cosmetic dentistry
Everything you need for your teeth Explore more
Treatments for Obesity
Regain your healthy body Explore more
Plastic Surgery
Immerse yourself in Trawell expertise Explore more

Ücretsiz teklifi alın

Başarılı bir dönüşüm ve tatil için yolculuğunuza başlayın

KVKK ile ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.*